Παρουσιάζει το συνδυασμό του ο Στέφανος Πουλημένος
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/poulimenos stefanos 11688538740.jpg?crop=800,480)
Με τον οποίο θα συμμετάσχει στις Δημοτικές Εκλογές στις 08/10.
ΚΕΡΚΥΡΑ. Τη Δευτέρα 10/07 στις 12:00, ο Υποψήφιος Δήμαρχος Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων Στέφανος Πουλημένος θα παρουσιάσει το συνδυασμό της δημοτικής του παράταξης «ΕΞΑΡΧΗΣ – Δύναμη Ευθύνης και Δημιουργίας» με τον οποίο θα συμμετάσχει στις Δημοτικές Εκλογές στις 08/10.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα της πρώην Νομαρχίας.
ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ο Βασίλης Πανταζόπουλος είναι απόφοιτος του τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος), με ειδίκευση στις Διεθνείς Σχέσεις. Επιπλέον, είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου από το Πανεπιστήμιο του Reading στις Στρατηγικές Σπουδές.