Στέφανος Γκίκας: Κοπή πίτας του Πολιτικού του Γραφείου
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/gkikas1675620521.jpg?crop=800,480)
Στέφανος Γκίκας
05 Φεβρουαρίου 2023
/ 19:47
Στο Δημοτικό Θέατρο Κέρκυρας
ΚΕΡΚΥΡΑ. Την Κυριακή 05/02 στις 18:30 πραγματοποίησε την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του πολιτικού του γραφείου ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Στέφανος Γκίκας. Η εκδήλωση έγινε στο Δημοτικό Θέατρο Κέρκυρας, ενώ παραβρέθηκαν επίσης η Ελίζα Βόζεμπεργκ (Ευρωβουλευτής της ΝΔ και Αντιπρόεδρος της Επιτροπής Δικαιωμάτων των Γυναικών και Ισότητας των Φύλων), ο Δημήτρης Πολίτης (Διευθύνων Σύμβουλος του ΤΑΙΠΕΔ), ο Γιώργος Σουρβίνος (Καθηγητής Ιολογίας της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης) κ.α.
![](https://enimerosi.com/photos/gkikas%20pita21675619449.jpg)
![](https://enimerosi.com/photos/gkikas%20pita11675619449.jpg)
![](https://enimerosi.com/photos/gkikas%20pita21675619449.jpg)
![](https://enimerosi.com/photos/gkikas%20pita11675619449.jpg)