Εκδήλωση του ΚΚΕ Κέρκυρας στο Εργατικό Κέντρο κατά των ναρκωτικών
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/kke ekdilosi poster1705249818.jpg?crop=800,480)
Στην εκδήλωση θα ακουστούν οι θέσεις του ΚΚΕ για πρόληψη, απεξάρτηση και κοινωνική επανένταξη.
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/naok1688475834.jpg)
ΚΕΡΚΥΡΑ. Τη Δευτέρα 15 Ιανουαρίου στις 18:00, η Τομεακή Επιτροπή Κέρκυρας του ΚΚΕ διοργανώνει στο Εργατικό Κέντρο εκδήλωση με ομιλητή τον Παναγιώτη Κατηφέ, Υπεύθυνο του Τμήματος Κατά των Ναρκωτικών- Εξαρτήσεων της ΚΕ του ΚΚΕ.
Στην εκδήλωση θα ακουστούν οι θέσεις του ΚΚΕ για πρόληψη, απεξάρτηση και κοινωνική επανένταξη.
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ο Βασίλης Πανταζόπουλος είναι απόφοιτος του τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος), με ειδίκευση στις Διεθνείς Σχέσεις. Επιπλέον, είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου από το Πανεπιστήμιο του Reading στις Στρατηγικές Σπουδές.
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/xenonas_nikola306x3061643739437.jpg)