Η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της Ένωσης Περιθειωτών "Φίλιππος Βλάχος"
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/poster kopi pitas1704473071.jpg?crop=800,480)
Η εκδήλωση θα γίνει στην αίθουσα «Τέχνης και Πολιτισμού» στον Αλμυρό Περίθειας στις 17:30, με την χορωδία του σωματείου να ντύνει μουσικά τη βραδιά.
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/naok1688475834.jpg)
ΚΕΡΚΥΡΑ. Το Σωματείο Ένωσης Περιθειωτών «Φίλιππος Βλάχος» κόβει την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτά του το Σάββατο 13/01 και απευθύνει ανοιχτή πρόσκληση σε όποιον/α ενδιαφέρεται να περευρεθεί.
Η εκδήλωση θα γίνει στην αίθουσα «Τέχνης και Πολιτισμού» στον Αλμυρό Περίθειας στις 17:30, με την χορωδία του σωματείου να ντύνει μουσικά τη βραδιά.
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ο Βασίλης Πανταζόπουλος είναι απόφοιτος του τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος), με ειδίκευση στις Διεθνείς Σχέσεις. Επιπλέον, είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου από το Πανεπιστήμιο του Reading στις Στρατηγικές Σπουδές.
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/xenonas_nikola306x3061643739437.jpg)