Διακομιδή 3χρονου αγοριού από την Κέρκυρα στην Ηγουμενίτσα
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/1706377180e86a19ad0fbd57e599d7278e00260261.jpg?crop=800,480)
ΔΙΑΚΟΜΙΔΗ
10 Απριλίου 2024
/ 13:15
Το αγοράκι έχρηζε άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης
ΚΕΡΚΥΡΑ. Με μέριμνα του Κέντρου Επιχειρήσεων του Λιμενικού Σώματος-Ελληνικής Ακτοφυλακής πραγματοποιήθηκε διακομιδή ενός αγοριού τριών ετών από το λιμάνι της Κέρκυρας στο λιμάνι της Ηγουμενίτσας, με περιπολικό σκάφος Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ το οποίο έχρηζε άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης.
ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ