Πέμπτη 20.06.2024 ΚΕΡΚΥΡΑ

Οι σταυροί των υποψηφίων της Κερκυραϊκής Συμμαχίας του Γ. Καρύδη

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
12 Οκτωβρίου 2023 / 10:50

Αναδείχθηκε πέμπτη δύναμη με ποσοστό 4,01%

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ - Επικεφαλής Γιώργος Καρύδης

Καταχωρημένα Τμήματα 142

Εκλογική Περιφέρεια Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχιλλείων

1 ) ΜΑΜΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ 91

2 ) ΠΑΪΠΕΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 89

3 ) ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 65

4 ) ΛΩΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΛΟΠΙΔΑ 30

5 ) ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 21

Ερεικούσσης

6 ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 21

Κερκυραίων

7 ) ΔΡΑΖΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 236

8 ) ΤΖΟΥΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 216

9 ) ΑΡΓΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 120

10 ) ΓΙΣΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 110

11 ) ΡΑΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΕΡΙΚΛΗ 106

12 ) ΓΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 85

13 ) ΒΛΑΧΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΖΗΛΗΜΟΝΟΣ 80

14 ) ΤΣΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 78

15 ) ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77

16 ) ΓΑΓΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ 73

17 ) ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 66

18 ) ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59

19 ) ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 55

20 ) ΖΕΡΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 50

21 ) ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 48

22 ) ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46

23 ) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 42

24 ) ΒΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 37

25 ) ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33

26 ) ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΣΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 31

27 ) ΜΠΙΖΙΑΝΗ ΛΟΥΚΙΑ (ΛΟΥΣΗ) του ΘΕΟΦΑΝΗ 23

28 ) ΦΟΥΝΤΑ ΘΩΜΑΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21

29 ) ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 14

Μαθρακίου

30 ) ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 35

Οθωνών

31 ) ΚΑΡΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 46

Παλαιοκαστριτών

32 ) ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65

33 ) ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59

Παρελίων

34 ) ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ 20

35 ) ΜΕΓΑΛΟΓΕΝΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13

36 ) ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 10

37 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 8

Φαιάκων

38 ) ΑΝΘΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 131

39 ) ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΣΩΤΗΡΗ 47

40 ) ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 26

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Άνω Γαρούνας

1 ) ΡΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 1

Καμάρας

2 ) ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 1

Μαθρακίου

3 ) ΒΑΡΒΑΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0

Σελίδα 24 από 58 11/10/2023 5:06:15μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

Αλειμματάδων

4 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2

Μακράδων

5 ) ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12

Κανακάδων

6 ) ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 0

Μαρμάρου

7 ) ΔΟΪΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2

Ζυγού

8 ) ΖΕΡΒΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΘΕΟΤΟΚΗ 0

Σγουράδων

9 ) ΔΑΦΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ 0

Σωκρακίου

10 ) ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 9

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Βιρού

1 ) ΤΣΙΡΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6

2 ) ΖΑΧΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 4

3 ) ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 3

4 ) ΡΟΓΚΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3

5 ) ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2

Γαστουρίου

6 ) ΜΩΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ (ΑΧΙΛΛΕΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31

7 ) ΚΟΝΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 10

8 ) ΠΑΞΙΝΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2

Αγίου Προκοπίου

9 ) ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΟΥΗΔΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 37

10 ) ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

11 ) ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 5

Καλαφατιώνων

12 ) ΣΟΥΚΕΡΑΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 5

13 ) ΚΑΡΥΔΗ ΑΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 4

14 ) ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΤΣΙΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 0

15 ) ΔΗΜΟΝΗ ΦΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 0

Καστελλάνων Μέσης

16 ) ΜΟΣΧΟΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14

17 ) ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6

18 ) ΣΟΥΚΕΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3

Κάτω Γαρούνας

19 ) ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3

20 ) ΜΩΡΑΪΤΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2

21 ) ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 0

Μπενιτσών

22 ) ΚΟΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 13

23 ) ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 13

24 ) ΠΕΡΟΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1

Αλεπούς

25 ) ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9

26 ) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6

27 ) ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΗ 4

28 ) ΚΑΛΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2

29 ) ΜΠΟΓΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2

Καναλίου

30 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 12

31 ) ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9

32 ) ΧΥΤΗΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6

33 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 6

Σελίδα 25 από 58 11/10/2023 5:06:15μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

34 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 2

Κερκυραίων

35 ) ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 95

36 ) ΚΑΝΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 56

37 ) ΒΡΑΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 42

38 ) ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 42

39 ) ΠΡΙΦΤΗ ΣΟΦΙΑ (ΙΚΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 24

40 ) ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 24

41 ) ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19

42 ) ΛΟΥΒΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 18

43 ) ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 15

44 ) ΚΟΛΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15

45 ) ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 9

Λιαπάδων

46 ) ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0

47 ) ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 0

48 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0

Λακώνων

49 ) ΚΑΡΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 3

50 ) ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΡΟΖΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2

51 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 1

Σιναράδων

52 ) ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2

53 ) ΣΟΥΚΕΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 2

54 ) ΠΑΪΠΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΟΛΓΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 0

Αγίου Ιωάννου

55 ) ΔΑΦΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 10

56 ) ΝΑΚΟΥ ΘΗΡΕΣΙΑ (ΤΕΡΕΖΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7

57 ) ΜΑΡΤΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1

Άφρας

58 ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΕΛΥ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1

59 ) ΚΑΜΟΝΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1

60 ) ΓΚΙΟΚΑ ΜΕΡΙΤΑ του ΓΚΟΓΚΟ 0

Κομπιτσίου

61 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 8

62 ) ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 5

63 ) ΜΟΥΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΗΡΑΚΛΗ 3

Άνω Κορακιάνας

64 ) ΛΑΣΚΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 10

65 ) ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7

66 ) ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4

Κάτω Κορακιάνας

67 ) ΦΑΪΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 16

68 ) ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 12

69 ) ΦΑΪΤΑ ΞΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 11

70 ) ΨΑΡΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ 4

71 ) ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 3

Σπαρτύλα

72 ) ΓΙΣΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 1

73 ) ΔΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΕΣΤΩΡΟΣ 1

74 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 0

Σελίδα 26 από 58 11/10/2023 5:06:15μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΕ ΟΡΑΜΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 6

Εκλογική Περιφέρεια Παξών

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Παξών

1 ) ΔΕΝΔΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ 100

2 ) ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 85

3 ) ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 75

4 ) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 65

5 ) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 63

6 ) ΠΑΓΙΑΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 57

7 ) ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 52

8 ) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50

9 ) ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 49

10 ) ΡΑΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 40

11 ) ΜΙΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40

12 ) ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 35

13 ) ΚΑΤΣΙΠΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 29

14 ) ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 26

15 ) ΛΥΧΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 12

16 ) ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 11

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Γαΐου

1 ) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 66

2 ) ΖΕΡΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 65

3 ) ΡΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 62

4 ) ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 33

Λάκκας

5 ) ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΕΤΟΥ 34

6 ) ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ 14

7 ) ΤΣΙΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ 6

Λογγού

8 ) ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 35

9 ) ΑΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 20

10 ) ΑΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 14

Σελίδα 27 από 58 11/10/2023 5:06:15μμ