Παρουσίαση βιβλίου «Ράβοντας όλα τα μπορώ»
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/1703841059aba6f897c3d28d69be9c516823fd6ec8.jpg?crop=800,480)
Σάββατο 30/12 στις 17:00 στην αίθουσα του Συλλόγου στο Νεοχώρι.
ΚΕΡΚΥΡΑ. Συνεχίζοντας τις εκδηλώσεις που πραγματοποιούνται λόγω της εορταστικής περιόδου, ο Πολιτιστικός Σύλλογος Νεοχωρίου στην Λευκίμμη, θα φιλοξενήσει την συγγραφέα Κατερίνα Μακαντάνη για την παρουσίαση του βιβλίου της "Ράβοντας όλα τα μπορώ". Η παρουσίαση θα γίνει το Σάββατο 30/12 στις 17:00 στην αίθουσα του Συλλόγου στο Νεοχώρι. Το πρόγραμμα θα περιλαμβάνει αφήγηση, διαδραστικά παιχνίδια, μουσική και φαντασία! Η συγγραφέας στο τέλος θα υπογράψει τα αντίτυπα του βιβλίου της.
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/170384106019b4368a5e603dc3e1ba6fd814d1b2d0.jpg)
ΦΩΤΟ@ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΩΝΑΚΗ
Εργάζεται στις Εκδόσεις Ενημέρωση από το 1990 σε θέσεις υψηλής ευθύνης. Ειδικεύεται στις δημόσιες σχέσεις, το ελεύθερο και το καλλιτεχνικό ρεπορτάζ.