Η παρέλαση στους Αυλιώτες με το Δημοτικό σχολείο Αυλιωτών και την Φιλαρμονική του χωριού
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/parelasi avliotes 11711379251.jpg?crop=800,480)
Παρέλαση
25 Μαρτίου 2024
/ 16:57
ΚΕΡΚΥΡΑ. Μαθητική παρέλαση στους Αυλιώτες με το Δημοτικό σχολείο Αυλιωτών και την φιλαρμονική του χωριού. Παρευρέθησαν οι αντιδήμαρχοι Δήμου Βόρειας Κέρκυρας Γιάννης Μουζακίτης, Αναστάσιος Αυλωνίτης Κωνσταντίνος Κουβαράς, πρόεδρος Κοινότητας Αυλιωτών. Ο Γιάννης Μουζακίτης και ο Κώστας Κουβαράς κατέθεσαν στεφάνι στο ηρώο της πλατείας Αυλιωτών..