Στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Παλιάς Πόλης ψήφισε η Ρ. Κράτσα
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/kratsa psifos1697376452.jpg?crop=800,480)
ΡΟΔΗ ΚΡΑΤΣΑ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
15 Οκτωβρίου 2023
/ 16:26
ΚΕΡΚΥΡΑ. Στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Παλιάς Πόλης άσκησε το εκλογικό της δικαίωμα η υπ. Περιφερειάρχης Ρόδη Κράτσα- Τσαγκαροπούλου, συνοδευόμενοι από τους συνεργάτες της. Η Ρ. Κράτσα προσήλθε στο εκλογικό κέντρο περίπου στις 15:00 ενώ παρακίνησε όσους δεν έχουν ψηφίσει ως τώρα να το πράξουν.
ΦΩΤΟ@ΡΟΔΗ ΚΡΑΤΣΑ