Εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της Ρόδης Κράτσα- Τσαγκαροπούλου
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/kratsa eklogiko poster1695487138.jpg?crop=800,480)
Η εκδήλωση θα γίνει τη Δευτέρα 25/09 στις 20:00, ενώ θα παρευρεθεί και ο Υπ. Επικρατείας Μάκης Βορίδης
ΚΕΡΚΥΡΑ. Ενόψει των αυτοδιοικητικών εκλογών, πραγματοποιούνται τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου του συνδυασμού της Ρόδης Κράτσα- Τσαγκαροπούλου «Ιόνιο Δυνατά! Κάθε νησί ψηλά». Η εκδήλωση θα γίνει τη Δευτέρα 25/09 στις 20:00, ενώ θα παρευρεθεί και ο Υπ. Επικρατείας Μάκης Βορίδης.
Το εκλογικό κέντρο βρίσκεται στην οδό Γεωργίου Θεοτόκη 60, Πλ. Σαρόκου.
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ο Βασίλης Πανταζόπουλος είναι απόφοιτος του τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος), με ειδίκευση στις Διεθνείς Σχέσεις. Επιπλέον, είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου από το Πανεπιστήμιο του Reading στις Στρατηγικές Σπουδές.