Πρόσκληση για συμμετοχή στον 9ο κύκλο των Ακαδημιών Γονέων «Από το Α έως το Ω»
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/oikogeneia adelfia paidia pixabay1705321237.jpg?crop=800,480)
Η συνάντηση της Ακαδημίας Γονέων θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 10 Απριλίου 2024 και ώρα 18:15 μμ - Δια ζώσης και διαδικτυακά
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/naok1688475834.jpg)
ΚΕΡΚΥΡΑ. Στο πλαίσιο της προστασίας και της προαγωγής της υγείας των πολιτών, ο Δήμος Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων, ως μέλος του Ελληνικού Διαδημοτικού Δικτύου Υγειών Πόλεων - Προαγωγής Υγείας (ΕΔΔΥΠΠΥ), σας προσκαλεί να παρακολουθήσετε το πρόγραμμα προαγωγής υγείας: «Από το Α έως το Ω: μία Ακαδημία για Γονείς», το οποίο πραγματοποιείται για 9η συνεχή χρονιά από τη Μονάδα Εφηβικής Υγείας της Β’ Παιδιατρικής Κλινικής του Πανεπιστημίου Αθηνών Νοσοκομείο Παίδων «Π & Α Κυριακού».
Υπάρχει δυνατότητα παρακολούθησης δια ζώσης, από την Ακαδημία Νέας Σμύρνης, στον Πολυχώρο Γαλαξίας, που βρίσκεται επί της οδού 2ας Μαΐου 16, Νέα Σμύρνη.
Η συνάντηση της Ακαδημίας Γονέων θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 10 Απριλίου 2024 και ώρα 18:15 μ.μ.
Για να παρακολουθήσετε της 4η Συνάντηση της Ακαδημίας Γονέων θα ακολουθήσετε τον σύνδεσμο: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_rS6OxOp0SNm-OH8OJI3IrA#/registration.
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση, παρακαλούμε να την υποβάλλεται στο [email protected].
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/xenonas_nikola306x3061643739437.jpg)