Πρόσκληση για συμμετοχή στον 9ο κύκλο των Ακαδημιών Γονέων
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/oikogeneia adelfia paidia pixabay1705321237.jpg?crop=800,480)
«Από το Α έως το Ω: Μία Ακαδημία για Γονείς» - Η 1η Συνάντηση της Ακαδημίας Γονέων θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 17 Ιανουαρίου 2024
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/naok1688475834.jpg)
ΚΕΡΚΥΡΑ. Στο πλαίσιο της προστασίας και της προαγωγής της υγείας των πολιτών, ο Δήμος Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων, ως μέλος του Ελληνικού Διαδημοτικού Δικτύου Υγειών Πόλεων - Προαγωγής Υγείας (ΕΔΔΥΠΠΥ), σας προσκαλεί να παρακολουθήσετε το πρόγραμμα προαγωγής υγείας: «Από το Α έως το Ω: μία Ακαδημία για Γονείς», το οποίο πραγματοποιείται για 9η συνεχή χρονιά από τη Μονάδα Εφηβικής Υγείας της Β’ Παιδιατρικής Κλινικής του Πανεπιστημίου Αθηνών Νοσοκομείο Παίδων «Π & Α Κυριακού».
Υπάρχει δυνατότητα παρακολούθησης διαζώσης, από την Ακαδημία Νέας Σμύρνης, στον Πολυχώρο Γαλαξίας, που βρίσκεται επί της οδού 2ας Μαΐου 16, Νέα Σμύρνη.
Η 1η Συνάντηση της Ακαδημίας Γονέων θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 17 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 18:15 μ.μ.
Για να παρακολουθήσετε την 1η Συνάντηση της Ακαδημίας Γονέων θα ακολουθήσετε τον παρακάτω σύνδεσμο: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_qqzBcQUTRv-YfYoRnDAp2g#/registration.
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση, παρακαλούμε να την υποβάλλεται στο [email protected], Tηλ: 210 8067 888.
Photo: PIXABAY
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/xenonas_nikola306x3061643739437.jpg)