Συλλυπητήρια του Δικηγορικού Συλλόγου για την απώλεια του 21χρονου Κωνσταντίνου Τσικρικώνη
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/penthos-keri1606905598.jpg?crop=800,480)
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/naok1688475834.jpg)
ΚΕΡΚΥΡΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ). Θέλουμε να εκφράσουμε την οδύνη της οικογένειας των Δικηγόρων της Κερκυρας, για την απώλεια του, μόλις 21 ετών, συμπολίτη μας Κωνσταντίνου Τσικρικώνη, ο οποίος έχασε τη μάχη με την επάρατη νόσο, μετά από έναν αγώνα 3 ετών.
Ο Σύλλογος μας συνδέθηκε άρρηκτα με την οικογένεια του, αφού είχαμε την χαρά, ο πατερας του, να προπονεί την ποδοσφαιρική ομάδα του ΔΣΚ, επί 4 χρόνια.
Θέλουμε να εκφράσουμε τα πιο θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένεια του και στους οικείους του και να τους διαβεβαιώσουμε ότι η μνήμη αυτού του εξαίρετου παιδιού θα μείνει για πάντα ανεξίτηλη στο μυαλό και τη σκέψη μας.
Απο το Γραφείο Προέδρου του ΔΣΚ
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/xenonas_nikola306x3061643739437.jpg)