Στις 6 και 7 Απριλίου το τρίτο Nymfes Waterfall Trail
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/poster nimfes waterfall trail1711814674.jpg?crop=800,480)
Το διήμερο θα περιλαμβάνει και συναυλίες από γνωστούς καλλιτέχνες και συγκροτήματα
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/naok1688475834.jpg)
ΚΕΡΚΥΡΑ. Το Σάββατο και την Κυριακή 6 και 7 Απριλίου διοργανώνεται στις Νυμφες το τρίτο Nymfes Waterfall Trail, αγώνες δρόμου και ποδηλάτου.
Πέρα από το αγωνιστικό κομμάτι, το διήμερο θα περιλαμβάνει και συναυλίες με γνωστούς τραγουδιστές όπως ο Μιχάλης Χατζηγιάννης, ο Λεωνίδας Μπαλάφας, οι 48ΩΡΕΣ και τοπικά μουσικά συγκροτήματα. Θα υπάρχουν περίπτερα με τοπικά προϊόντα της περιοχής αλλά και περίπτερα με φαγητό.
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ο Βασίλης Πανταζόπουλος είναι απόφοιτος του τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος), με ειδίκευση στις Διεθνείς Σχέσεις. Επιπλέον, είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου από το Πανεπιστήμιο του Reading στις Στρατηγικές Σπουδές.
![](https://cdnb.enimerosi.com/photos/xenonas_nikola306x3061643739437.jpg)