Διακομιδή 15χρονης από τους Παξούς στην Κέρκυρα
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/1706377180e86a19ad0fbd57e599d7278e00260261.jpg?crop=800,480)
ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ
20 Απριλίου 2024
/ 19:48
Η κοπέλα έχρηζε άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης
ΠΑΞΟΙ. Με μέριμνα του Κέντρου Επιχειρήσεων του Λιμενικού Σώματος-Ελληνικής Ακτοφυλακής, πραγματοποιήθηκε η διακομιδή μιας 15χρονης κοπέλας από το λιμάνι Γάιου των Παξών στο λιμάνι Πλαταριάς της Κέρκυρας, με το Ε/Γ-Δ/Ρ «ΔΕΣΠΟΙΝΑ Π.» Ν.Κ. 920. Η κοπέλα έχρηζε άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης.
ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ