Δύο διακομιδές από την Κέρκυρα στην Ηγουμενίτσα
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/limeniko1693981011.jpg?crop=800,480)
Οι γυναίκες έχρηζαν άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης.
ΚΕΡΚΥΡΑ. Δύο γυναίκες 40 και 45 ετών χρειάστηκε να διακομιστούν από την Κέρκυρα στην Ηγουμενίτσα με ναυαγοσωστικό σκάφος Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ.. Οι γυναίκες έχρηζαν άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης.
ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ο Βασίλης Πανταζόπουλος είναι απόφοιτος του τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος), με ειδίκευση στις Διεθνείς Σχέσεις. Επιπλέον, είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου από το Πανεπιστήμιο του Reading στις Στρατηγικές Σπουδές.