Η κεντρική προεκλογική συγκέντρωση του Σπύρου Κροκίδη (photos)
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/krokidis1684519035.jpg?crop=800,480)
Σπύρος Κροκίδης
19 Μαΐου 2023
/ 20:36
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Αρκετός κόσμος έδωσε το παρόν στην εκδήλωση και άκουσε με ενδιαφέρον την ομιλία του υποψηφίου
ΚΕΡΚΥΡΑ. Πραγματοποιήθηκε η κεντρική προεκλογική συγκέντρωση του υποψήφιου βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας Σπύρου Κροκίδη στην Πλακάδα του Αγίου Σπυρίδωνα την Παρασκευή 19/05, δύο ημέρες πριν τις εκλογές.
![](https://enimerosi.com/photos/krokidis%20proeklogiki11684518009.jpg)
Αρκετός κόσμος έδωσε το παρόν στην εκδήλωση και άκουσε με ενδιαφέρον την ομιλία του υποψηφίου. Μεταξύ αυτών και η Περιφερειάρχης Ιονίων Νήσων Ρόδη Κράτσα, αλλά και η Δήμαρχος Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων Μερόπη Υδραίου.
![](https://enimerosi.com/photos/krokidis%20proeklogiki1684518009.jpg)
![](https://enimerosi.com/photos/krokidis%20proeklogiki11684518009.jpg)
Αρκετός κόσμος έδωσε το παρόν στην εκδήλωση και άκουσε με ενδιαφέρον την ομιλία του υποψηφίου. Μεταξύ αυτών και η Περιφερειάρχης Ιονίων Νήσων Ρόδη Κράτσα, αλλά και η Δήμαρχος Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων Μερόπη Υδραίου.
![](https://enimerosi.com/photos/krokidis%20proeklogiki1684518009.jpg)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ο Βασίλης Πανταζόπουλος είναι απόφοιτος του τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος), με ειδίκευση στις Διεθνείς Σχέσεις. Επιπλέον, είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου από το Πανεπιστήμιο του Reading στις Στρατηγικές Σπουδές.