Χορευτική βραδιά από τον Πολιτιστικό Χορευτικό Σύλλογο Βιταλάδων
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/17157612920f93635511c78d008159332af36af3f8.jpg?crop=800,480)
Στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Βιταλάδων
ΚΕΡΚΥΡΑ. Ο Πολιτιστικός- Χορευτικός Σύλλογος Βιταλάδων διοργανώνει, στα πλαίσια του 8ου Ανοιξιάτικου Πολιτιστικού Διημέρου «Σεργιάνι στην παράδοση», την Κυριακή 19/05 στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Βιταλάδων χορευτική βραδιά με τη συμμετοχή των παρακάτω σωματείων:
- Χορευτικός Όμιλος Σκάλας Λακωνίας
- Πολιτιστικός Σύλλογος Στεφανοβικείου Βόλου «Αριστοτέλης»
- Πολιτιστικός- Χορευτικός Σϋλλογος Βιταλάδων
Η εκδήλωση θα ξεκινήσει στις 19:30
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ο Βασίλης Πανταζόπουλος είναι απόφοιτος του τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος), με ειδίκευση στις Διεθνείς Σχέσεις. Επιπλέον, είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου από το Πανεπιστήμιο του Reading στις Στρατηγικές Σπουδές.