Ιόνιο Ωδείο: Διοργανώνει μαθητική συναυλία των τμημάτων Χάλκινων Πνευστών
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/17086869340c269379019a90435840af3ac237fc06.jpg?crop=800,480)
Η συναυλία θα γίνει την Κυριακή 25/02 στις 11:30 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Ιονίου Ωδείου
ΚΕΡΚΥΡΑ. Ο Μουσικός Σύλλογος «Οι φίλοι της μουσικής» Κέρκυρας- Ιόνιο Ωδείο διοργανώνει μαθητική συναυλία της Σχολής Χάλκινων Πνευστών και συγκεκριμένα των τμημάτων Τρομπέτας- Κόρνου- Τρομπονιού.
Η συναυλία θα γίνει την Κυριακή 25/02 στις 11:30 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Ιονίου Ωδείου.
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ο Βασίλης Πανταζόπουλος είναι απόφοιτος του τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος), με ειδίκευση στις Διεθνείς Σχέσεις. Επιπλέον, είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου από το Πανεπιστήμιο του Reading στις Στρατηγικές Σπουδές.