Η εορταστική εκδήλωση του Οργανισμού Κερκυραϊκών Εκδηλώσεων (photos + video)
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/17039250557f6bb7c199b0e363b10d931bccb38c01.jpg?crop=800,480)
Την εκδήλωση έντυσε μουσικά η χορωδία Cantores Solis, ενώ το δικό του χρώμα προσέφερε και το χορευτικό τμήμα του ΛΑΟΔΑΜΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ. Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η εορταστική εκδήλωση του Οργανισμού Κερκυραϊκών Εκδηλώσεων την Παρασκευή 29/12 από τις 19:00 μέχρι της 21:00 στην πλατεία Ανουντσιάτα. Οι παρευρισκόμενοι είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν λουκουμάδες, ζεστό κρασί και πολλά γλυκά. Ακόμη υπήρχε και το ταχυδρομείο του Άγιου Βασίλη για τους μικρούς επισκέπτες.
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/1703925056b3446624ad39cb803ec1a728bdff6905.jpg)
Την εκδήλωση έντυσε μουσικά η χορωδία Cantores Solis, ενώ το δικό του χρώμα προσέφερε και το χορευτικό τμήμα του ΛΑΟΔΑΜΑ
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/1703925058dec018faff72d3734767aea6adac877e.jpg)
ΦΩΤΟ/VIDEO@ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ο Βασίλης Πανταζόπουλος είναι απόφοιτος του τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος), με ειδίκευση στις Διεθνείς Σχέσεις. Επιπλέον, είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου από το Πανεπιστήμιο του Reading στις Στρατηγικές Σπουδές.