Επίσκεψη μαθητών στην Αναγνωστική Εταιρεία Κέρκυρας (photos)
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/mathites1677417514.jpg?crop=800,480)
Αναγνωστική Εταιρεία Κέρκυρας
26 Φεβρουαρίου 2023
/ 15:07
Της Γ΄ Τάξης του Γενικού Λυκείου Αχαράβης και της Β΄ Τάξης του 2ου Γενικού Λυκείου
ΚΕΡΚΥΡΑ. Την Αναγνωστική Εταιρεία Κέρκυρας επισκέφθηκαν μαθητές και μαθήτριες της Γ΄ τάξης του Γενικού Λυκείου Αχαράβης, καθώς και της Β΄ Τάξης του 2ου Γενικού Λυκείου με την συνοδεία καθηγητών τους. Οι μαθητές ξεναγήθηκαν στους χώρους της Εταιρείας, ενημερώθηκαν για τη λειτουργία και τις δράσεις της και ακολούθησε μια ενδιαφέρουσα συζήτηση. Η Αναγνωστική Εταιρεία δέχεται οργανωμένες επισκέψεις μαθητικών ομάδων ύστερα από συνεννόηση με τους εκπαιδευτικούς τους.
Πληροφορίες στο 2661039528
![](https://enimerosi.com/photos/mathites%20anagnostiki11677417049.jpg)
![](https://enimerosi.com/photos/mathites%20anagnostiki21677417049.jpg)
Πληροφορίες στο 2661039528
![](https://enimerosi.com/photos/mathites%20anagnostiki11677417049.jpg)
![](https://enimerosi.com/photos/mathites%20anagnostiki21677417049.jpg)