Ολοκληρώθηκε η δεύτερη δόση εμβολιασμού στο Ίδρυμα Χρονίως Πασχόντων (φώτο)
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/emvoliasmos_idrima_xronios_pasxonton1613557118.jpg?crop=800,480)
εμβολιασμός
17 Φεβρουαρίου 2021
/ 12:17
ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΩΝΑΚΗ
Συνολικά εμβολιάστηκαν 65 άτομα, νοσηλευτές, φιλοξενούμενοι γέροντες ηλικίας μέχρι 101 ετών, ο γιατρός και το διοικητικό προσωπικό από την εμβολιαστική κινητή ομάδα του ΕΟΔΥ.
ΚΕΡΚΥΡΑ. Το απόγευμα της Τρίτης (16/2) 2021 πραγματοποιήθηκε η δεύτερη δόση του εμβολιασμού για τον κορονοϊό στο Ίδρυμα Χρονίως Πασχόντων «Η Πλατυτέρα» της Ιεράς Μητροπόλεως . Εμβολιάστηκαν όλοι όσοι είχαν λάβει την 1η δόση, χωρίς παρενέργειες. Συνολικά εμβολιάστηκαν 65 άτομα, νοσηλευτές, φιλοξενούμενοι γέροντες ηλικίας μέχρι 101 ετών, ο γιατρός και το διοικητικό προσωπικό από την εμβολιαστική κινητή ομάδα του ΕΟΔΥ.
![](http://www.enimerosi.com/photos/emvoliasmos_idrima_xronios_pasxonton41613557173.jpg)
![](http://www.enimerosi.com/photos/emvoliasmos_idrima_xronios_pasxonton21613557128.jpg)
![](http://www.enimerosi.com/photos/emvoliasmos_idrima_xronios_pasxonton31613557142.jpg)
![](http://www.enimerosi.com/photos/emvoliasmos_idrima_xronios_pasxonton41613557173.jpg)
![](http://www.enimerosi.com/photos/emvoliasmos_idrima_xronios_pasxonton21613557128.jpg)
![](http://www.enimerosi.com/photos/emvoliasmos_idrima_xronios_pasxonton31613557142.jpg)
ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΩΝΑΚΗ
Εργάζεται στις Εκδόσεις Ενημέρωση από το 1990 σε θέσεις υψηλής ευθύνης. Ειδικεύεται στις δημόσιες σχέσεις, το ελεύθερο και το καλλιτεχνικό ρεπορτάζ.