Ορθοπεταλιές στην Κέρκυρα
![](https://cdn.enimerosi.com/photos/podilatada1474447965.jpg?crop=800,480)
Ποδηλατάδα
21 Σεπτεμβρίου 2016
/ 11:51
ΚΕΡΚΥΡΑ. Ο Σύλλογος «Ορθοπεταλιά» διοργανώνει ακόμα μία ποδηλατάδα,
η οποία θα έχει σημείο εκκίνησης το Πεντοφάναρο στην καρδιά της πόλης της Κέρκυρας και θα καταλήξει στη Μαρίνα Γουβιών. Το ραντεβού στο Πεντοφάναρο είναι την Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου στις 18:00. Η ποδηλατάδα απευθύνεται σε όλους και τα παιδιά είναι απαραίτητο να συνοδεύονται από κάποιον ενήλικα.