Ποιοι εκλέγονται στα κοινοτικά συμβούλια Κεντρικής Κέρκυρας & Διαποντίων

Σύμφωνα με την ανακήρυξη του Πρωτοδικείου

22
Ιουνίου / 2019

Κοινότητα Κερκυραίων:

Θεοτόκης Παναγιώτης
Αλαμάνος Γεράσιμος
Αλαμάνος Αλέξανδρος
Κροκίδης Σπύρος
Μουρμούρης Γεώργιος
Ταράντου Ασπασία
Πολίτης Μιχαήλ
Λαμπίρη Ολυμπία
Χυτήρη Μαρία
Βλάχος Σπύρος
Γερογιάννη Αικατερίνη

Κοινότητα Αγίου Ιωάννη:

Χαλικιάς Γεώργιος
Σουριανός Κώστας
Μόσχος Αλέξανδρος
Μπάνος Αριστείδης
Μοναστηριώτης Κώστας

Κοινότητα Αγίου Μάρκου:

Γκάτσης Σωτήρης
Βασιλάκης Φώτης
Καράκωφ Γεώργιος
Βραδής Στέφανος
Ζερβός Αλέξιος

Κοινότητα Αγίου Προκοπίου:

Τζώρα Μάρια
Καρύδης Σπύρος του Αγησίλαου
Καρύδης Σπύρος του Κωνσταντίνου
Σκιαδοπούλου Σπυριδούλα
Τριπτσόγλου Αθανάσιος

Κοινότητα Αγίων Δέκα:

Πουλής Νίκος
Ζωχιός Θεοχάρης
Πουλής Γεώργιος
Ζωχιός Αλέξανδρος
Σαββάτης Κώστας

Κοινότητα Αλεπούς:

Κότσης Χριστόδουλος
Κοντού Χριστίνα
Τσιριγγάκης Σπύρος
Τσιριγγάκη Γεωργία
Γεροχρήστος Κώστας
Δεμικέλης Αναστάσιος
Ραράκος Γεώργιος

Κοινότητα Άνω Κορακιάνας:

Σαββανής Σταύρος
Μάνδυλας Φωκίων
Ζερβόπουλος Λεωνίδας
Μεταλληνός Γεώργιος
Μεταλληνός Βασίλειος

Κοινότητα Άφρας:

Ζώτος Βασίλης
Ρίγγας Σπύρος
Πηγής Σταμάτης
Ζώτος Αντώνιος
Κλουδάς Ευστάθιος

Κοινότητα Βαρυπατάδων:

Μαργαρίτου Σπυριδούλα
Μωκιάτος Σπύρος
Αρβανιτάκη Ιωάννα
Σκιαδόπουλος Αλέξανδρος
Κομπολίτης Ιωάννης

Κοινότητα Βάτου:

Κοσκινάς Αλέξανδρος
Κουσουνή Σοφία
Λιντοβόης Ιωάννης
Αρμένη Αγγελική
Βασιλάκης Νικόλαος

Κοινότητα Βιρού:

Αλέξης Νικόλαος
Βλάχος Κώστας
Ζάχος Παναγιώτης
Ρωμαντζάς Δημητρης
Γουλιερμής Αθανάσιος
Λαμπίρης Νικόλαος
Βλάχου Σοφία

Κοινότητα Γαρδελάδων:

Λευτεριώτη Αντιγόνη
Λευτεριώτη Ιερόθεος
Άνθης Αλέξανδρος
Λευτεριώτης Σπύρος
Μεσάζου Μάρθα

Κοινότητα Γαστουρίου:

Κοσκινάς Αναστάσιος
Τόλης Κωνσταντίνος
Τσίπης Ιωάννης
Κουλούρη Σόφη
Σπίνουλας Λεωνίδας

Κοινότητα Γιαννάδων:

Αρμένης Σεβαστιανός
Κοσκινάς Νικόλαος
Αγιοβλασίτης Σπύρος
Αγάθος Μιχαήλ
Κουσουνής Νικόλαος

Κοινότητα Δουκάδων:

Μουμούρη Μαρία
Κουρτελέσης Αναστάσιος
Γλυκιώτης Γεώργιος
Μίαμης Ιωάννης
Καζιάνης Χαρίλαος

Κοινότητα Εβροπούλων:

Τόμπρος Στέφανος
Τόμπρος Κωνσταντινος
Μαυρωνά Ειρήνη
Τόμπρου Λουκία
Μοναστηριώτη Αγγελική

Κοινότητα Ερείκουσας:

Κατέχης Γεώργιος του Αριστείδη
Κατέχης Γεώργιος του Στεφάνου
Αργυρός Αναστάσιος
Γουδέλης Σπύρος
Όρφανος Γεώργιος

Κοινότητα Καλαφατιώνων:

Μπράτος Σπύρος
Φαγογένης Σπύρος
Κοντοστάνος Σπύρος
Γουλιαρμής Αλέξιος
Λαγκαδίτη Βλαδίμηρος

Κοινότητα Καναλίου:

Κρητικός Νικόλαος
Ανάγνου Γεώργιος
Σπάτουλα Σοφία
Μπαλανίκας Χρήστος
Σκλαβούνος Φώτης
Μπότση Θεοδώρα
Γκόγκας Παύλος

Κοινότητα Καστελλάνων Μέσης:

Πανάρετου Αθανασία
Κοσκινάς Σπύρος
Ασωνίτης Σπύρος
Παγκράτη Άννα
Παγκράτης Κωνσταντίνος

Κοινότητα Κάτω Γαρούνα:

Σπίνουλας Αλέξανδρος
Καρδάμης Στέφανος
Καρδακάρης Αριστοτέλης
Σπίνουλας Σπύρος
Βενέτης Ιωάννης

Κοινότητα Κάτω Κορακιάνας:

Φαιτά Αναστασία
Καλλιακμάνης Χαρίλαος
Φαιτάς Σπύρος
Ζούπα Αικατερίνη
Καλούδης Σπύρος
Μικαλεφ Πέτρος
Μεταλληνού Σπυριδούλα

Κοινότητα Κοκκινίου:

Ζάχος Χρήστος
Παπαθανάκος Νικόλαος
Χύτηρης Σπύρος
Ζάχος Ιωάννης
Καλεντζής Στέφανος

Κοινότητα Κυνοπιαστών:

Σουρβίνος Ευάγγελος
Ανυφαντής Κωνσταντίνος
Παιπέτης Ανδρέας
Ανυφαντή Έλλη
Σάκκος Νικόλαος
Μάζης Κωνσταντίνος
Σουρβίνος Αριστοτέλης

Κοινότητα Λακώνων:

Μιχαλάς Χρήστος
Λούλη Ναυσικά
Μποζίκη Ναυσικά
Μιχαλάς Γεώργιος
Στραβοράβδης Νικόλαος

Κοινότητα Λιαπάδων:

Αγάθος Ιωάννης
Ρεπούλιος Βασίλης
Αγάθος Σπύρος
Γουλής Νικόλαος
Κορακιανίτης Νίκος

Κοινότητα Μαθρακίου:

Αργυρός Ιωάννης
Κασίμης Κωνσταντίνος
Αργυρός Κωνσταντίνος
Αργυρός Γεώργιος
Κασίμης Σπύρος

Κοινότητα Μακράδων:

Κωνστάντης Σπύρος
Κούρκουλος Γεώργιος
Μακρής Ιωάννης
Κωνστάντης Νικόλαος
Μιχαλάς Δημήτριος

Κοινότητα Μπενιτσών:

Παγκρατιώτη Μαρίνα
Παγκράτης Ανδρέας
Σπίνουλας Γεώργιος
Στρατηγός Αλέξανδρος
Σπίνουλας Νικόλαος

Κοινότητα Οθωνών:

Φιλοκάλης Σπύρος
Κατέχης Χρήστος
Κατέχης Ιωάννης
Κατέχης Σπύρος
Αργυρός Αναστασίος

Κοινότητα Πέλεκα:

Μαρτίνης Αλέξανδρος
Παντελιός Σπύρος
Μονόπωλης Γεώργιος
Κρητικός Στέφανος
Θεοδωρίδη Αλεξάνδρα

Κοινότητα Σιναράδων:

Γραμμένος Νικόλαος
Γραμμένος Σοφοκλής
Πηγής Μιχαήλ
Γραμμένος Σταύρος
Δουκάκη Θεοδώρα

Κοινότητα Σκριπερού:

Αγάθος Παναγιώτης
Λούβρος Ιωάννης
Αργυροκαστρίτης Σπυρίδων
Αγιώτη Μαρία
Παπαβασιλείου Ευσεβία

Κοινότητα Σπαρτύλα:

Μιχαλά Ιωάννα
Προσωπάρης Νικόλαος
Θεόδοτος Δημήτρης
Σαλβάνος Γεώργιος
Θεοδότου Ελένη

Κοινότητα Σταυρού:

Κομιανός Σπύρος
Κομιανού Φιλαδέλφεια
Λουκάς Κωνσταντίνος
Κρητικός Αντώνιος
Λουκάς Ιωάννης