Τα αποτελέσματα των αγώνων στίβου «Καποδίστρεια 2016»

ΚΕΡΚΥΡΑ (ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ). Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο οι αγώνες στίβου «Καποδίστρεια 2016» που διοργάνωσε ο Κερκυραϊκός Γυμναστικός Σύλλογος σε συνδιοργάνωση με την Περιφέρεια Ιονίων Νήσων, τον ΔΟΠΑΠ Κέρκυρας, υπό την αιγίδα του ΣΕΓΑΣ.

12
Ιουνίου / 2016

Δείτε το φωτορεπορτάζ

Τα αποτελέσματα:
 
50μ ΜΙΝΙ ΠΠΒ' 
1.ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ  ΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝ.
2.ΤΣΑΚΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
3. ΒΑΡΕΛΗΣ ΑΡΣΕΝΗΣ - Α.ΟΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠΒ'
1. ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2. ΜΕΞΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ -  ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
3. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ -  ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ

50μ ΜΙΝΙ ΠΠΒ'
1. ΑΛΒΑΝΙΤΗ  ΙΩΑΝΝΑ - ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
2. ΚΑΡΡΑ  ΑΛΙΣΑ  - ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015
3. ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ  ΕΥΓΕΝΙΑ - Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ

ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚΒ'
1. ΚΥΡΛΟΥ  ΕΛΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2. ΧΡΗΣΤΟΥ    ΜΑΡΙΑ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝ.
3. ΦΩΤΙΟΥ    ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝ.

60μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 
1. ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
2. ΜΑΝΑΤΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ -  ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015
3. ΔΟΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝ

1000μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 
1. ΣΠΥΡΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΣ- ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ
3. ΜΠΑΚΟΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ - ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β'
1. ΣΚΟΥΡΤΑΪ  ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
2. ΚΡΗΤΙΚΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
3. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ

60μ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β'
1. ΣΕΧΑΤΗ    ΣΟΦΙΑ - ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 
2. ΣΚΑΠΕΡΑ  ΑΘΗΝΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
3. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

60μ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β'
1. ΤΖΙΒΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
2. ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β' 
1. ΚΟΥΛΟΥΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
2. ΓΑΓΓΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ - ΓΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3. ΘΩΜΑΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΚΩΝ. - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

1000μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄  
1. ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
2. ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 336919 Γ.Ε ΚΕΡΚΥΡΑΣ

80μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
2. ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
3. ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

150μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
1. ΚΡΑΣΑΚΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
2. ΧΑΛΙΚΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
3. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ    ΦΟΙΒΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ

600μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄  
1. ΤΖΙΒΑΝΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
2. ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
2 ΓΙΩΤΗΣ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ  - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
3 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 326834 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'
1 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
2 ΠΑΓΙΑΤΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
3 ΠΑΠΠΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ

600μ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α'
1 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015
2 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΛΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
3 ΠΛΑΓΙΩΤΗ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ - ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

80μ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α' 
1 ΦΩΤΙΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝ.
2 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΖΩΗ - ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
3 ΑΛΕΞΗ  ΕΙΡΗΝΗ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝ.

150μ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α' 
1 ΚΑΡΥΔΗ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝ.
3 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΖΩΗ 2002 332980 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΗΚΟΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α' 
1 ΚΑΡΥΔΗ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2 ΦΩΤΙΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 337318 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΝ.
3 ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 336929 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ

800μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΛΙΟΝΤΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ
2 ΚΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
3 ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ

ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΑΡΝΕΛΗ  ΜΑΡΙΑ - ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ
2 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΒΡΑΔΗ  ΕΛΛΗ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2 ΝΤΙΝΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
3 ΝΤΡΤΣΑ  ΔΑΝΙΕΛΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ - ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
2 ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΝΘΗ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
3 ΡΑΫΜΟΝΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΓΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2 ΜΟΥΛΕΡ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

1000μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΝΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
2 ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
3 ΤΣΙΜΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ

200μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΝΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
2 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
3 ΠΡΟΒΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2 ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤ. - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2 ΜΙΖΙΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ - ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ

100μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΙΑΡΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
2 ΜΠΟΡΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
3 ΣΠΥΡΑΚΟΣ  ΝΙΚΗΤΑΣ - ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

200μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
3 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΑΝΤΖΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓ. - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2 ΙΒΑΝΩΦ ΙΒΑΝ - ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015
3 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΖΩΗΣ - ΣΕΓΑΣ ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2 ΤΖΗΛΙΟΣ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ