Εγγραφές & πρόγραμμα μαθημάτων στο Εναλλακτικό Πολιτιστικό Εργαστήρι

ΚΕΡΚΥΡΑ. Οι εγγραφές για τη νέα χρονιά στο Εναλλακτικό Πολιτιστικό Εργαστήρι θα πραγματοποιηθούν Τρίτη 9, Τετάρτη 10 και Πέμπτη 11 Οκτωβρίου στο 1ο-5ο Γυμνάσιο. Η εγγραφή στο κάθε μάθημα γίνεται

09
Οκτωβρίου / 2018

τη μέρα και την ώρα που θα διδάσκεται. Πληροφορίες στο: Ριζοσπαστών Βουλευτών 6  – τηλέφωνο 6955765243

Πρόγραμμα: 

Τρίτη 
Αίθουσα πολλαπλών
17:00-18:00: κιθάρα (Θοδωρής)
18:30-20:00: παραδοσιακοί χοροί (Άγγελος)
20:00-21:00: Bachata (Latin) (Σπύρος) 
Αίθουσα 1
17:00-18:00: γερμανικά αρχαρίων (Ελπίδα)
18:00-19:00: αρχές μαρξιστικής φιλοσοφίας (Γιάννης)
19:00-21:00: αγγλικά προχωρημένων (Αργύρης) 
Αίθουσα 2
18:00-19:00: ιταλικά Β` (Νίκος)
19:00-20:00: ιταλικά Γ` (Νίκος)
20:00-21:00: αγγλικά Α2 (Γεωργία) 
Αίθουσα 9
17:00-19:00: τούρκικα προχωρημένων (Στέλλα)
19:00-21:00: κοπτική-ραπτική (Λίλη) 
Αίθουσα 10
17:00-18:00: γαλλικά αρχαρίων (Ευαγγελία)
18:00-19:00: γαλλικά προχωρημένων (Ευαγγελία)
19:00-20:00: ρώσικα αρχαρίων (Νίκος)
20:00-21:00: ρώσικα προχωρημένων (Νίκος) 
Αίθουσα μικρή
17:00-18:00: μαθηματικά ΕΠΑΛ (Ράνια)
18:00-19:00: αρχαία Γυμνασίου-Λυκείου (Βασίλης)
20:00-21:00: έκθεση Λυκείου 
Προαύλιος χώρος
17:00-18:00: μπάσκετ για παιδιά

Τετάρτη 
Αίθουσα πολλαπλών
17:00-18:00: μαθήματα μασάζ (Αντρέας)
18:00-19:00 παραδοσιακοί χοροί (Άγγελος)
19:30-21:00: yoga (Μέλιος)
 
Αίθουσα 1
17:00-18:00: ισπανικά Β` (Μαίρη)
18:00-19:00: ιταλικά αρχαρίων (Νίκος)
20:00-21:00: αστρονομία (Θανάσης) 
Αίθουσα 2
17:00-18:00: πληροφορική (Όλγα)
18:00-19:00: ΑΕΠΠ (Όλγα)
19:00-20:00: ιστορία 20ου αιώνα (Όλγα Τ.)
20:00-21:00: τοπική ιστορία (Βιβή) 
Αίθουσα 9
17:00-18:00: ιταλικά αρχαρίων (Ελένη)
18:00-19:00: ιταλικά Β` (Έλενα)
19:00-20:00: διαχείριση απορριμμάτων (Βίκτωρας) 
Αίθουσα 10
17:00-18:00: δημιουργικό παιχνίδι για παιδιά Δημοτικού (Άγγελος)
18:00-19:30: σχέδιο (Μαρία) 
Αίθουσα μικρή
18:00-20:00: μαθηματικά (Γεωργία)
 
Πέμπτη 
Αίθουσα πολλαπλών
17:00-18:00: tango (Νίκος)
18:00-20:00: swing (Αγγελική Μιχάλης
Αίθουσα 1
17:00-18:00: ιταλικά αρχαρίων (Γιολάντα)
18:00-19:00: ιταλικά Β` (Γιολάντα)
19:00-20:00: ιταλικά avanzato (Γιολάντα)
20:00-21:00: φωτογραφία (Βάσια) 
Αίθουσα 2
17:00-18:00: γαλλικά-συζήτηση (Άννυ)
18:00-20:00: αγγλικά μεσαίου επιπέδου (Άννυ) 
Αίθουσα 9
18:00:20:00: πλέξιμο (Άννα) 
Αίθουσα 10
18:00-21:00: χορωδία (Δώρα) 
Αίθουσα μικρή
17:00-18:00: αρχαία Γυμνασίου-Λυκείου (Βασίλης)
18:00-19:00: αγγλικά αρχαρίων (Πηνελόπη)
20:00-21:00: ελληνικά σε ξένους (Αγγελική)

ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΩΝΑΚΗ